Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPP145BH20238BJ1
Part No.:
FPP145BH20238BJ1
Description:
CAP CER 2000PF 10KV R85
Shipping
FPP145BH20238BJ1 Information
Capacitance:
2000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)