Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPE200BE60238BJ1
Part No.:
FPE200BE60238BJ1
Description:
CAP CER 6000PF 5KV R85
Shipping
FPE200BE60238BJ1 Information
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
6000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)