Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPE140BE25238BJ1
Part No.:
FPE140BE25238BJ1
Description:
CAP CER 2500PF 5KV R85
Shipping
FPE140BE25238BJ1 Information
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
2500 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)