Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD070BE20136BH1
Part No.:
FPD070BE20136BH1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 200PF 5KV R42
Shipping
FPD070BE20136BH1 Information
Manufacturer:
Series:
FPD
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
200 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)