Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD050BE60036BG1
Part No.:
FPD050BE60036BG1
Description:
CAP CER 60PF 5KV R16
Shipping
FPD050BE60036BG1 Information
Capacitance:
60 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)