Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD050BE50036BF1
Part No.:
FPD050BE50036BF1
Description:
CAP CER 50PF 5KV R7
Shipping
FPD050BE50036BF1 Information
Capacitance:
50 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)