Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD050BE25038BF1
Part No.:
FPD050BE25038BF1
Description:
CAP CER 25PF 5KV R7
Shipping
FPD050BE25038BF1 Information
Capacitance:
25 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)