Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD050BE15136BH1
Part No.:
FPD050BE15136BH1
Description:
CAP CER 150PF 5KV R42
Shipping
FPD050BE15136BH1 Information
Capacitance:
150 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)