Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD050BE10138BH1
Part No.:
FPD050BE10138BH1
Description:
CAP CER 100PF 5KV R42
Shipping
FPD050BE10138BH1 Information
Capacitance:
100 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)