Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD050BD50138BJ1
Part No.:
FPD050BD50138BJ1
Description:
CAP CER 500PF 4KV R85
Shipping
FPD050BD50138BJ1 Information
Capacitance:
500 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
4000V (4kV)