Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components FPD050BD50136BJ1
Part No.:
FPD050BD50136BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 500PF 4KV R85
Shipping
FPD050BD50136BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
FPD
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
500 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
4000V (4kV)