E-T-A ESS20-124-DC24V-4A
Part No.:
ESS20-124-DC24V-4A
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 4A 24VDC
Shipping
ESS20-124-DC24V-4A Information
Series:
ESS20-0
Current Rating (Amps):
4A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V