E-T-A ESS20-124-DC24V-10A
Part No.:
ESS20-124-DC24V-10A
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 10A 24VDC
Shipping
ESS20-124-DC24V-10A Information
Series:
ESS20-0
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V