E-T-A ESS20-124-DC24V-0.5A
Part No.:
ESS20-124-DC24V-0.5A
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 500MA 24VDC
Shipping
ESS20-124-DC24V-0.5A Information
Series:
ESS20-0
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V