E-T-A ESS20-003-DC24V-6A
Part No.:
ESS20-003-DC24V-6A
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 6A 24VDC
Shipping
ESS20-003-DC24V-6A Information
Series:
ESS20
Current Rating (Amps):
6A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
24 V