E-T-A ESS20-003-DC24V-3A/6A
Part No.:
ESS20-003-DC24V-3A/6A
Description:
CIRCUIT BREAKER 3A, 6A 24VDC
Shipping
ESS20-003-DC24V-3A/6A Information
Series:
ESS20-0
Current Rating (Amps):
3A, 6A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V