E-T-A ESS20-003-DC24V-2A
Part No.:
ESS20-003-DC24V-2A
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 2A 24VDC
Shipping
ESS20-003-DC24V-2A Information
Series:
ESS20
Current Rating (Amps):
2A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
24 V