E-T-A ESS20-003-DC24V-1A/2A
Part No.:
ESS20-003-DC24V-1A/2A
Description:
CIRCUIT BREAKER 1A, 2A 24VDC
Shipping
ESS20-003-DC24V-1A/2A Information
Series:
ESS20-0
Current Rating (Amps):
1A, 2A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V