E-T-A ESS20-003-DC24V-1A
Part No.:
ESS20-003-DC24V-1A
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 1A 24VDC
Shipping
ESS20-003-DC24V-1A Information
Series:
ESS20
Current Rating (Amps):
1A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
24 V