Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components DDB30070VY18136BH1
Part No.:
DDB30070VY18136BH1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 180PF 7KV
Shipping
DDB30070VY18136BH1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Capacitance:
180 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7000V (7kV)