KYOCERA AVX CDR35BP223AFWP\500
Part No.:
CDR35BP223AFWP\500
Shipping
CDR35BP223AFWP\500 Information
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
P (0.1%)
Size / Dimension:
0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.059" (1.50mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
  • CDR35BP223AFWP\500
  • CDR35BP223AFWP\500 PDF
  • CDR35BP223AFWP\500 Datasheet
  • CDR35BP223AFWP\500 Specifications
  • CDR35BP223AFWP\500 Images
  • Buy CDR35BP223AFWP\500
  • CDR35BP223AFWP\500 Price
  • CDR35BP223AFWP\500 Distributor
  • CDR35BP223AFWP\500 Supplier
  • CDR35BP223AFWP\500 Wholesale
  • Include Parts
  • Popular Search
The following parts include "CDR35BP223AFWP\500" in Silicon Labs CDR35BP223AFWP\500.