KYOCERA AVX CDR35BP103BFWS\250
Part No.:
CDR35BP103BFWS\250
Shipping
CDR35BP103BFWS\250 Information
Capacitance:
10000 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.059" (1.50mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
  • CDR35BP103BFWS\250
  • CDR35BP103BFWS\250 PDF
  • CDR35BP103BFWS\250 Datasheet
  • CDR35BP103BFWS\250 Specifications
  • CDR35BP103BFWS\250 Images
  • Buy CDR35BP103BFWS\250
  • CDR35BP103BFWS\250 Price
  • CDR35BP103BFWS\250 Distributor
  • CDR35BP103BFWS\250 Supplier
  • CDR35BP103BFWS\250 Wholesale
  • Include Parts
  • Popular Search
The following parts include "CDR35BP103BFWS\250" in Silicon Labs CDR35BP103BFWS\250.