Carling Technologies CB2-B2-10-045-121-C
Part No.:
CB2-B2-10-045-121-C
Manufacturer:
Carling Technologies
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIRCUIT BREAKER
Shipping
CB2-B2-10-045-121-C Information
Manufacturer:
Carling Technologies
Series:
C
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
45mA
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
125 V