Eaton - Bussmann Electrical Division CB181P-80
Part No.:
CB181P-80
Description:
CIR BRKR 80A 30VDC AUTO RESET
Shipping
CB181P-80 Information
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
30 V