Eaton - Bussmann Electrical Division CB181P-60
Part No.:
CB181P-60
Description:
CIR BRKR 60A 30VDC AUTO RESET
Shipping
CB181P-60 Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
30 V