American Electrical Inc. C63A2P-GFI
Part No.:
C63A2P-GFI
Manufacturer:
American Electrical Inc.
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 63A 240VAC
Shipping
C63A2P-GFI Information
Manufacturer:
American Electrical Inc.
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Breaker Type:
Ground Fault
Current Rating (Amps):
63A
Voltage Rating - AC:
240 V