Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BZ114096WZ10248BK1
Part No.:
BZ114096WZ10248BK1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 1000PF 40KV
Shipping
BZ114096WZ10248BK1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
-10%, +30%
Voltage - Rated:
40000V (40kV)