Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BZ016010BE40036BJ1
Part No.:
BZ016010BE40036BJ1
Description:
CAP CER 40PF 5KV
Shipping
BZ016010BE40036BJ1 Information
Capacitance:
40 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)