Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BZ016010BE18036BH1
Part No.:
BZ016010BE18036BH1
Description:
CAP CER 18PF 5KV
Shipping
BZ016010BE18036BH1 Information
Capacitance:
18 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)