Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BZ016010BE10036BH1
Part No.:
BZ016010BE10036BH1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 10PF 5KV
Shipping
BZ016010BE10036BH1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
10 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
5000V (5kV)