Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB030033BJ22P536AC
Part No.:
BB030033BJ22P536AC
Description:
CAP CER 22.5PF 15KV
Shipping
BB030033BJ22P536AC Information
Capacitance:
22.5 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)