Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB030033BJ20036AC1
Part No.:
BB030033BJ20036AC1
Description:
CAP CER 20PF 15KV
Shipping
BB030033BJ20036AC1 Information
Capacitance:
20 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)