Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB030033BJ12P536AC
Part No.:
BB030033BJ12P536AC
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 12.5PF 15KV
Shipping
BB030033BJ12P536AC Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
12.5 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)