Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB020016VZ22P536AC
Part No.:
BB020016VZ22P536AC
Description:
CAP CER 22.5PF 7.5KV
Shipping
BB020016VZ22P536AC Information
Capacitance:
22.5 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)