Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB020016VZ20036AC1
Part No.:
BB020016VZ20036AC1
Description:
CAP CER 20PF 7.5KV
Shipping
BB020016VZ20036AC1 Information
Capacitance:
20 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)