Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB020016VZ17P536AC
Part No.:
BB020016VZ17P536AC
Description:
CAP CER 17.5PF 7.5KV
Shipping
BB020016VZ17P536AC Information
Capacitance:
17.5 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)