Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000058VZ70136AU1
Part No.:
BB000058VZ70136AU1
Description:
CAP CER 700PF 7.5KV
Shipping
BB000058VZ70136AU1 Information
Capacitance:
700 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)