Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000058VZ10236AV1
Part No.:
BB000058VZ10236AV1
Description:
CAP CER 1000PF 7.5KV
Shipping
BB000058VZ10236AV1 Information
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)