Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000057BJ50136AQ1
Part No.:
BB000057BJ50136AQ1
Description:
CAP CER 500PF 15KV
Shipping
BB000057BJ50136AQ1 Information
Product Status:
Active
Capacitance:
500 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)