Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000057BJ25036AC2
Part No.:
BB000057BJ25036AC2
Description:
CAP CER 25PF 15KV
Shipping
BB000057BJ25036AC2 Information
Capacitance:
25 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)