Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000057BJ20136BK2
Part No.:
BB000057BJ20136BK2
Description:
CAP CER 200PF 15KV
Shipping
BB000057BJ20136BK2 Information
Product Status:
Active
Capacitance:
200 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)