Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000057BJ10136BJ2
Part No.:
BB000057BJ10136BJ2
Description:
CAP CER 100PF 15KV
Shipping
BB000057BJ10136BJ2 Information
Capacitance:
100 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)