Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000057BH33036AC1
Part No.:
BB000057BH33036AC1
Description:
CAP CER 33PF 10KV
Shipping
BB000057BH33036AC1 Information
Capacitance:
33 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)