Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000050VZ75036AL1
Part No.:
BB000050VZ75036AL1
Description:
CAP CER 75PF 7.5KV
Shipping
BB000050VZ75036AL1 Information
Capacitance:
75 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)