Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000050VZ50033AC1
Part No.:
BB000050VZ50033AC1
Description:
CAP CER 50PF 7.5KV
Shipping
BB000050VZ50033AC1 Information
Capacitance:
50 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)