Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000050VZ25036AC1
Part No.:
BB000050VZ25036AC1
Description:
CAP CER 25PF 7.5KV
Shipping
BB000050VZ25036AC1 Information
Capacitance:
25 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)