Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000050VZ17136AL1
Part No.:
BB000050VZ17136AL1
Description:
CAP CER 170PF 7.5KV
Shipping
BB000050VZ17136AL1 Information
Capacitance:
170 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)