Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000050VZ10136AL1
Part No.:
BB000050VZ10136AL1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 100PF 7.5KV
Shipping
BB000050VZ10136AL1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
100 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
7500V (7.5kV)