E-T-A 8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A
Part No.:
8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR THRM 100A
Shipping
8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A Information
Manufacturer:
E-T-A
Series:
8345
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V