E-T-A 8345-C02A-U3M1-DB1B2B-100A
Part No.:
8345-C02A-U3M1-DB1B2B-100A
Description:
CIR BRKR THRM 100A
Shipping
8345-C02A-U3M1-DB1B2B-100A Information
Series:
8345
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V